Właśnie zakończyliśmy udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna nasza Polska cała” skierowanym do najmłodszych pokoleń Polaków. Autorką i koordynatorką Projektu była Ludmiła Fabiszewska – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Łódzkim. W naszym przedszkolu w realizację Projektu zaangażowane 4 – latki z wychowawczynią Panią Martą Karolak oraz ich rodzice. Udział w projekcie przyniósł nam wiele satysfakcji i korzyści, zmobilizował nas, do większego zwrócenia uwagi na patriotyczne wychowanie młodego pokolenia. Dzięki temu przedsięwzięciu dzieci zyskały wiedzę i doświadczenia, które – mam nadzieję – w przyszłości będą procentowały godną postawą naszych wychowanków. Dzięki podjętym działaniom w roku szkolnym 2020/2021 otrzymaliśmy Certyfikat udziału w projekcie z czego jestem bardzo dumna.

Zakończenie projektu "Piękna nasza Polska cała" Fot. Marta Karolak
Zakończenie projektu „Piękna nasza Polska cała” Fot. Marta Karolak