– Aktualności z Przedszkola

Właśnie zakończyliśmy udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna nasza Polska cała” skierowanym do najmłodszych pokoleń Polaków. Autorką i koordynatorką Projektu była Ludmiła Fabiszewska – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Łódzkim. W naszym przedszkolu w realizację Projektu zaangażowane 4 – latki z wychowawczynią Panią Martą Karolak oraz ich rodzice. …

Czytaj dalej ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

Drodzy rodzice! To był szczególny rok dla starszaków - ostatni w naszym Przedszkolu. Z tej okazji 17 czerwca "Biedroneczki" z Rodzicami, Wychowawczynią Panią Romualdą Pacholczyk oraz Panią Dyrektor Izabelą Kolasińską i Panią Wicedyrektor Renatą Kozicą świetnie się bawili na zorganizowanym na Szwacinie Zakończeniu Roku Przedszkolnego 2020/2021. Na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia powstał film. …

Czytaj dalej Zakończenie Roku Przedszkolnego w grupie “Biedronek”

23 czerwca 2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego Logopedycznego Konkursu Plastycznego „Logopedyczna głoska „r” w czterech porach roku”, organizowany przez Zespół Szkół nr.1 w Godzieszach Wielkich, Nikola Sikora zdobyła I miejsce, Amelia Sobieraj II miejsce. Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie, brawa dla Was!

Czytaj dalej Gminny Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Logopedyczna głoska „r” w czterech porach roku”.

16 czerwca 2021 r. ogłoszono wyniki IV Międzyszkolnego logopedycznego konkursu plastycznego "Gdzie ukryła się głoska?", zorganizowanego przez Powiatową Poradnię Psychologiczo - Pedagogiczną w Opatówku. Amelia Sobieraj zajęła zaszczytne II miejsce i wraz z logopedą - Panią Jolantą Kaczor stawiły się po odbiór nagrody. Serdeczne gratulacje dla Amelii!

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Sportu. Każda grupa brała udział w organizowanych rozgrywkach sportowych. Rada Rodziców przygotowała poczęstunek dla wszystkich przedszkolaków: na śniadanie były pyszne hot - dogi oraz zdrowy sok, a na deser lody.

1 czerwca - Dzień …<p class=Czytaj dalej Międzynarodowy Dzień Dziecka!!!

Wyłoniono laureatów Gminnego Konkurs Plastycznego "Budzi się wiosna" którego organizatorem było Przedszkole Publiczne im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich. I miejsce zajęła Aleksandra Trubacz z grupy 6 - latków, a III miejsce Gabrysia Majdańska z grupy 5 - latków. Serdecznie gratulujemy dziewczynką i życzymy kolejnych sukcesów.

ADRES

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym

Stobno Siódme 26, 62 – 872 Godziesze

TELEFON

Tel. 627611155