– Aktualności z Przedszkola

Według wytycznych MEiN, MZ i GIS od 01 września 2021 roku:

Rekomenduje się, o ile to możliwe, ograniczenie korzystania z transportu publicznego na rzecz pojazdów prywatnych, przemieszczania się pieszo oraz środkami indywidualnymi z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (rower, hulajnoga).

Dowozy w roku szkolnym 2021/2022 obowiązujące od 02 września …

Czytaj dalej Dowozy w roku szkolnym 2021/2022

Zapraszamy rodziców dzieci przedszkolnych na spotkanie informacyjne 30 sierpnia (poniedziałek) według następującego harmonogramu:

Grupa 3 latków: godz. 16:30 sala 21a

Grupa 4 latków: godz. 16:45 sala 18

Grupa 5 latków: godz. 17:00 sala 21

Spotkanie zostanie przeprowadzone w reżimie sanitarnym …

Czytaj dalej Spotkanie z rodzicami dzieci uczęszczających do przedszkola w roku szkolnym 2021/2022

Właśnie zakończyliśmy udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna nasza Polska cała” skierowanym do najmłodszych pokoleń Polaków. Autorką i koordynatorką Projektu była Ludmiła Fabiszewska – nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Łódzkim. W naszym przedszkolu w realizację Projektu zaangażowane 4 – latki z wychowawczynią Panią Martą Karolak oraz ich rodzice. …

Czytaj dalej ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

Drodzy rodzice! To był szczególny rok dla starszaków - ostatni w naszym Przedszkolu. Z tej okazji 17 czerwca "Biedroneczki" z Rodzicami, Wychowawczynią Panią Romualdą Pacholczyk oraz Panią Dyrektor Izabelą Kolasińską i Panią Wicedyrektor Renatą Kozicą świetnie się bawili na zorganizowanym na Szwacinie Zakończeniu Roku Przedszkolnego 2020/2021. Na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia powstał film. …

Czytaj dalej Zakończenie Roku Przedszkolnego w grupie “Biedronek”

23 czerwca 2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego Logopedycznego Konkursu Plastycznego „Logopedyczna głoska „r” w czterech porach roku”, organizowany przez Zespół Szkół nr.1 w Godzieszach Wielkich, Nikola Sikora zdobyła I miejsce, Amelia Sobieraj II miejsce. Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie, brawa dla Was!

Czytaj dalej Gminny Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Logopedyczna głoska „r” w czterech porach roku”.

ADRES

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym

Stobno Siódme 26, 62 – 872 Godziesze

TELEFON

Tel. 627611155

Back to top