Nasi uczniowie są laureatami Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, odnoszą także sukcesy sportowe w piłce nożnej, kolarstwie, lekkoatletyce, wioślarstwie, tenisie stołowym, unihokeju. Od ponad 10 lat organizujemy również gminne konkursy języka angielskiego.

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2021/2022

Gminny Konkurs Recytatorski

II miejsce – Malwina Byczyńska

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej:

II miejsce Olaf Juszczak

III miejsce Mikołaj Spławski

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

III miejsce Zuzanna Juszczak

XXVI Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap wojewódzki

Anna Suchorzewska

Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

kl.4 Adam Cieślak I miejsce

Kl. 5 Martyna Cieślak I miejsce

Nikola Kurzawa II miejsce

Oliwia Pawliczak III miejsce

Wiktor Stępień I miejsce

Kl. 6 Nadia Lika I miejsce

Miłosz Maślak I miejsce

Oskar Krawczyk III miejsce

Kl. 7 Oliwia Byczyńska II miejsce

Kl. 8 Anna Suchorzewska II miejsce

Agata Łańduch III miejsce

Olaf Juszczak I miejsce

Marcin Pawliczak II miejsce

Otwarte Mistrzostwa Miasta Kalisz na Ergometrze Wioślarskim

Podopieczni reprezentowali nas w Otwartych Mistrzostwach Miasta Kalisz na Ergometrze Wioślarskim. W kategorii chłopców rocznik 2008-2009 nasze sztafety zajęły 1 i 2 miejsce, w roczniku 2007-2006, 2 miejsce. Wśród dziewcząt rocznik 2008-2009 zawodniczki zajęły 1 miejsce, a w roczniku 2007-2006, 2 miejsce. Sukcesy indywidualne: Ada Kwieciak (I miejsce), Julia Kasprzak (II miejsce), Mikołaj Spławski (I miejsce), Oliwia Kasprzak (III miejsce) oraz Julia Kwiatkowska (III miejsce).

Nasi uczniowie zdobyli również Mistrzostwo Gminy w Zawodach na Ergometrze Wioślarskim:

Dziewczęta (I miejsce), chłopcy (I miejsce). Indywidualnie sukcesy osiągnęli:

 z klasy V: Oliwia Kasprzak (I miejsce), Tomasz Juszczak (I miejsce),

z klasy VI: Nadia Lika (I miejsce), Oskar Krawczyk (I miejsce),

z klasy VII: Tatiana Stasiak (I miejsce), Kacper Pawlak (I miejsce),

z klasy VIII: Julia Kasprzak (I miejsce), Mikołaj Spławski (I miejsce).  

Nasza reprezentacja dziewcząt w zawodach na ergometrze.
Fot. A. Andrzejak – Bąk, Nasza drużyna

Zmagania w konkursie Pho3nix Kids

Uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów i zakwalifikowali się do zwycięskiej 10: Mikolaj Spławski, Kacper Wojciechowski, Milena Kwiatkowska, Michalina Stępień, Aleksandra Trubacz, Julia Kwiatkowska, Karolina Szalek, Aleksandra Spławska, Gabriela Kuświk, Wiktoria Wojciechowska, Marcel Urbaniak.

Nagrodzone zegarkami uczennice.
Fot. J. Tułacz – Dzikowska, Nagrodzeni uczniowie

Sukces Nutek na XV Powiatowym Festiwalu Pieśni Legionowej i Historycznej w Godzieszch Wielkich.  Zuzanna Burchacka, Karolina Szalek, Malwina Byczyńska, Nikola Kurzawa i Laura Błażejewska zajęły II miejsce.

Dziewczęta z Zespołu Nutki.
Fotografia ze strony Powiat Kaliski, Zespół Nutki

Anna Suchorzewska zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Sukces w piłce nożnej – Mistrzostwa Gminy Godziesze Wielkie

II miejsce – rocznik 2009 i młodsi

II miejsce – rocznik 2008 – 2007

Piłka nożna - szkolna reprezentacja z nauczycielem wychowania fizycznego.
Fot. C. Piotrowski, Piłkarze

Sztafetowe biegi przełajowe – Mistrzostwa Gminy Godziesze Wielkie

I miejsce – sztafeta dziewczęta – 2009 i młodsi

I miejsce – sztafeta chłopcy – 2009 i młodsi

II miejsce – sztafeta dziewczęta – 2008 – 2007

II miejsce – sztafeta chłopcy- 2008 – 2007

Mistrzostwa powiatu:

II miejsce – dziewczęta – 2009

III miejsce – chłopcy – 2009

IV miejsce – dziewczęta – 2007 – 2008

V miejsce – chłopcy – 2007 – 2008 

II miejsce  – dziewczęta – 2009; skład: Martyna Cieślak, Nikola Kurzawa, Nadia Lika, Gabriela Kuświk, Malwina Ciupek, Malwina Byczyńska.

III miejsce – chłopcy – 2009; skład: Miłosz Maślak, Igor Maślak, Oskar Krawczyk, Wiktor Stępień, Kacper Dymarczyk, Maciej Suchorzewski.

Dziewczęta biorące udział w zawodach .
Fot. C. Piotrowski, Drużyna dziewcząt

Mistrzostwa Gminy w unihokeju to:

I miejsce – dziewczęta 2009 i młodsze

II miejsce – chłopcy 2009 i młodsi

III miejsce – dziewczęta 2008 – 2007

IV miejsce – chłopcy 2008 – 2007.

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju: II miejsce dla dziewcząt w składzie: Nadia Lika, Ada Kwieciak, Karolina Szalek, Wiktoria Cofalska, Zofia Pacholczyk, Nadia Pilarczyk, Julita Stępień, Weronika Wojciechowska, Julia Grześ i Gabriela Kuświk. 

Unihokej- szkolna reprezentacja.
Fot. C. Piotrowski, Drużyna unihokeistów

 Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2020/2021.

  • Gabriela Kuświk
  • Ogólnopolski Turniej w Gimnastyce Artystycznej w Żernikach Wrocławskich – I miejsce
  • Ogólnopolski Magiczny Turniej grup rekreacyjnych w gimnastyce artystycznej z obręczą – II miejsce
Gabriela Kuświk
Fot. P. Kuświk, na zdjęciu Gabriela Kuświk
  • Anna Suchorzewska:
  • XXIV Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – laureat
  • XXV Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – laureat
Uczennica podczas konkursu.
Fot. Z. Posiewała, na zdjęciu Anna Suchorzewska
  • Ada Kwieciak
  • srebro w Otwartych Mistrzostwach Kalisza w kolarstwie MTB
  • II miejsce w Zawodach Szukamy Następców Olimpijczyków
Ada Kwieciak na rowerze.
Fot. I. Jurga – Kwieciak, na zdjęciu Ada Kwieciak
  • Igor Maślak
  • II miejsce Szukamy Następców Olimpijczyków
  • I miejsce Szukamy Następców Olimpijczyków, zawody szkolne
  • II miejsce Wyścig o Puchar Burmistrza Gminy Koźminek
  • II miejsce w zawodach szkolnych i IV miejsce drużynowo – Szwacin
  • VII miejsce – zawody szkolne w Biskupicach Zabarycznych

Podium - zdobywcy.
Fot. E. Maślak. Podium.

  • Mikołaj Spławski
  • złoto w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Kyokushin
  • III miejsce w Ogólnopolskim turnieju Karate Shinkyokushin Randori Cup 2021 w Radomsku
Mikołaj Spławski na podium.
Fot. A. Spławski, na zdjęciu Mikołaj Spławski
  • Miłosz Maślak
  • miejsce X w zawodach szkolnych – Szwacin
  • miejsce VII w zawodach szkolnych – Biskupice Zabaryczne
  • Antoni Kwieciak
  • złoty medal w drużynie – Drużynowe Mistrzostwa Szkółek Kolarskich w MTB – Szwacin
  • III miejsce indywidualnie – Drużynowe Mistrzostwa Szkółek Kolarskich MTB – Szwacin