Fot. E. Katarzyniak, Laureaci z nauczycielami

W piątek 10 listopada 2023r. dyrektor szkoły, p. Izabela Kolasińska wraz z przewodnicząca Rady Rodziców, panią Anną Warzych, wreczyły uczniom naszej szkoly nagrody za udział w licznych konkursach pozaszkolnych.

Chętni uczniowie wzięli udział w programie ” Mierzymy się ze smogiem”. Szkoła wygrała konkurs i zdobyła nagrodę główną- miernik jakości powietrza. Od października br. każdy mieszkaniec Stobna i okolic może sprawdzić stan jakości powietrza, a to dzięki Zuzannie Cofalskiej z klasy 5b, która napisała hasło:”Chcesz mieć czyste płuca/ śmieci nie wyrzucaj./ Weź rower nie samochód/ sama korzyść to i powód. / Puenta nie do skrycia – czyste powietrze niezbędne do życia „. W konkursie wzięli także udział: Mateusz Banasiak z klasy 6 i Nikola Zimny z klasy 5b.

Nasi uczniowie uczestniczyli także w konkursie plastycznym organizowanym przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową, w którym nagrodą główną była pracownia komputerowa. Zwycięzcą konkursu jest nasza absolwentka, Oliwia Baczyńska, dzięki której sala nr 3 została wyposażona w monitor interaktywny oraz 16 laptopów. W konkursie wzięli udział także: Anastazja Pietrzak z klasy 6, Karolina Szalek z klasy 8 oraz Antoni Dyc z klasy 4. Gratulujemy nauczycielom, którzy opiekowali się uczniami: p. Sebastianowi Bożkowi, p. Monice Dyc i p. Martynie Nawrockiej.