Drużyna chłopców
Fot. J. Tułacz- Dzikowska, Drużyna chłopców

1.05 2023. w Woli Droszewskiej odbyły się Mistrzostwa Gminy Godziesze w Czwórboju Lekkoatletycznym. Czwórbój to taka dyscyplina, która wymaga od zawodników wszechstronnego rozwoju. Składa się z następujących konkurencji:

– bieg 60 m

– skok w dal

– rzut piłeczką palantową

– bieg 600 m.

Nasze drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców wypadły znakomicie, zajmując drugie miejsca. Szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:

– Malwina Byczyńska,

– Martyna Cieślak,

– Malwina Ciupek,

– Nikola Kurzawa,

– Oliwia Pawliczak,

– Zuzanna Połośka.

Chłopcy:

– Adam Cieślak,

– Kacper Dymarczyk,

– Tomasz Juszczak,

– Igor Maślak,

– Jakub Marciniak,

– Wiktor Stępień,

– Kacper Wojciechowski.

Nasi zawodnicy 6 razy indywidualnie byli najlepsi w poszczególnych konkurencjach. Natomiast w nieoficjalnej, ale jakże ważnej klasyfikacji punktującej zarówno wyniki dziewcząt i chłopców zajęliśmy I miejsce. Jest to dobry prognostyk przed spartakiadą, która już wkrótce. Wszystkim startującym serdeczne gratulacje.