Laureatka konkursu

Fot. D. Gralińska, Laureatka konkursu

W listopadzie uczniowie klasy 4 i 5 b wzięli udział w konkursie organizowanym przez Fundację Custos Bonorum na terenie Diecezji Kaliskiej pt. ,, Rodzina Ulmów jest dla mnie i dla mojej rodziny ….”. Uczniowie: Aleksandra Spławska , Dorota Szajdzińska, Alicja Buda, Zuzanna Cofalska, Nikola Zimny i Wiktor Rosa wykonali przepiękne i ciekawe prace plastyczne. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami i słodkościami.

Do dalszego etapu zakwalifikowały się uczennice Zuzanna Cofalska i Nikola Zimny z klasy 5 b.2 grudnia 2023r. w dniu Świętości Życia w Narodowym Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu odbyła się Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Damiana Bryla, która kończyła Peregrynację Relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów w Diecezji Kaliskiej. Podczas tej przepięknej uroczystości uczennice Zuzia i Nikola zostały nagrodzone dyplomami i upominkami za uczestnictwo w konkursie. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy.