Pani Renata Kozica podczas festynu.
Fot. R. Kozica, Festyn

3 września 2022r. w Wolicy koło Kalisza miał miejsce Jubileusz 15-lecia powstania Fundacji Dzieciom POMAGAJ oraz 10-lecia działalności Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego „Tęcza”. Naszą szkołę w trakcie festynu reprezentowała p. Renata Kozica, która w imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego oraz społeczności uczniowskiej złożyła życzenia. Natomiast uczennica klasy 7a,Karolina Szalek, przygotowała muzyczny upominek i zaśpiewała znaną piosenkę z repertuaru Marka Grechuty, a nasz absolwent, Mikołaj Spławski, zaprezentował swoje umiejętności karate.

Naszym Przyjaciołom z Fundacji „Dzieciom POMAGAJ” oraz z Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego „Tęcza” życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym