Tradycyjnie w lesie w okolicach naszej szkoły odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gminy Godziesze Wielkie w Biegach Przełajowych. W ten sposób rozpoczęliśmy wiosenną rywalizacje sportową. Zainteresowanie biegami było bardzo duże. W 10 biegach wszystkich kategorii wiekowych łącznie wzięło udział ponad 140 zawodników z Godziesz, Woli Droszewskiej, Kakawy, Żydowa i Stobna. Tym bardziej cieszy fakt, sukcesu naszych zawodników. Łącznie zdobyliśmy 10 medali (4 złote, 4 srebrne, 2 brązowe), co stanowi 1/3 wszystkich.

Medale brązowe zdobyły;

-Malwina Byczyńska VI

-Tatiana Stasiak VIII b

Srebrne medale;

-Jakub Marciniak IV a

-Wiktor Stępień VI

-Adam Kupaj VIII b

-Kacper Pawlak VIII b

Złote medale;

-Adam Cieślak IV a

-Martyna Cieślak VI

-Miłosz Maślak VII

-Oliwia Byczyńska VIII a

Kilku naszych zawodników kończyło rywalizacje tuż za podium. Wszystkim uczniom wymienionym oraz tym, którzy podjęli się trudu i reprezentowali naszą szkołę serdecznie dziękujemy. Będzie to miało oczywiście odzwierciedlenie w ocenach z w-fu oraz w innych bonusach. Szkoda tylko, że nie wszyscy chcieli nas reprezentować, nasz dorobek wówczas byłby jeszcze bardziej okazały. Może w przyszłości. Dziękujemy również uczniom, którzy przygotowali trasę zawodów, oraz tym którzy podczas zawodów obstawili trasę i kierowali. Również serdeczne podziękowana dla Pani Pielęgniarki, która czuwała nad naszym zdrowiem.

Zawodnicy.
Fot. J. Tułacz – Dzikowska, Zawodnicy
Wręczenie medali w biegach.
Fot. J. Tułacz – Dzikowska, Wręczenie medali