Z Orlika na Stadion

3,2,1… START! Tak już możecie nauczyciele, trenerzy zgłaszać drużyny do największego piłkarskiego turnieju dla młodzieży w Polsce.

Turniej Z Orlika na Stadion. Jeżeli chcecie zagrać ze swoją drużyną i spełnić piłkarskie marzenia, to do dzieła – sprawdźcie szczegóły w linku lub skontaktujcie się organizatorem.

Kontakt – etap lokalny

tel. 669-344-365

Czeka na Was mega piłkarska przygoda!