Uczniowie podczas wycieczki

Fot. M. Dyc, Uczniowie klasy 6

21 maja klasa 6 wybrała się na pełną atrakcji wycieczkę do Poznania! Najwięcej emocji dostarczył escape room, gdzie musieliśmy współpracować i szybko rozwiązywać zagadki, aby wydostać się na czas. Potem oglądaliśmy słynne poznańskie koziołki, które tradycyjnie „trykały się” na ratuszu. Następnie udaliśmy się do Muzeum Pyry, gdzie poznaliśmy wiele ciekawostek o ziemniakach i mogliśmy spróbować pysznych ziemniaczanych przysmaków.To była wycieczka pełna śmiechu, zabawy i niezapomnianych wspomnień! Serdecznie dziękujemy: Tandem. Edukacja i wypoczynek za świetną organizację wycieczki i wspaniałą atmosferę przez cały dzień!