Fot. D. Glapa, Akademia

Dzisiaj mieliśmy okazję uczcić 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja.  Rozpoczęła się ona wprowadzeniem sztandaru szkoły i wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Uroczystość uświetnił występ uczniów klasy czwartej, którzy zaprezentowali umiejętności aktorskie oraz wokalne w przedstawieniu nawiązującym do okoliczności narodzin tego pięknego święta. Akademię wzbogacono wystawą prac plastycznych o tematyce patriotycznej i religijnej. Dopełnieniem stał się także koncert piosenek harcerskich wykonany przez 17 Drużynę Harcerską im. Tadeusza Kościuszki w Stobnie Siódmym. Na zakończenie Pani Dyrektor, Izabela Kolasińska życzyła wszystkim zebranym udanej majówki i podsumowała ostatnie osiągnięcia uczniów naszej szkoły.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej:

II miejsce Olaf Juszczak

III miejsce Mikołaj Spławski

IV miejsce Helena Deptuch

Opiekun: pan Dawid Glapa

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

III miejsce Zuzanna Juszczak

IV miejsce Julia Kwiatkowska

VIII miejsce Jakub Ziętek

Opiekun: pani Joanna Tułacz – Dzikowska

XXVI Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce – etap wojewódzki

Anna Suchorzewska

Opiekun: pani Zofia Posiewała

Więcej zdjęć w galerii.