Szanowni Państwo!

Nasza szkoła po raz kolejny przystępuje do Ogólnopolskiego Programu Szlachetna Paczka. Samorząd Uczniowski już wybrał osobę, którą w tym roku postanowiliśmy wesprzeć. Jest to Pan Stanisław, 55 letni mieszkaniec Kalisza. Kluczowe potrzeby:1. Telefon – zakup telefonu znacznie ułatwiłby mężczyźnie poszukiwania pracy, a także zapewniłby kontakt z dziećmi.2. Żywność – zapas żywności pomógłby mężczyźnie zaoszczędzić pieniądze na inne wydatki: herbata, kawa, cukier, kasza, olej, ryż, konserwy mięsne i/lub rybne, makaron, mąka, dżem, owoce i warzywa w puszkach.3. Środki czystości: mydło / żel myjący, pasta do zębów, płyn do płukania, proszek do prania, szczoteczka do zębów, szampon, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń4. Odzież – Pan Stanisław ma bardzo zużyte buty i kurtkę. Zakup odzieży pomoże mężczyźnie przetrwać nadchodzącą zimę: kurtka zimowa (xl/ wzrost 180cm); spodnie (xl / 86cm w pasie); bluzka całoroczna (rozmiar m); buty (kozaki / buty zimowe rozmiar 43 lub 44).5. Wyposażenie mieszkania: koc, kołdra, ręczniki, poduszka6. Brakujące sprzęty gospodarstwa domowego: mop, radio, suszarka.7. Szczególny upominek: zegarek na rękę. Podarunki dla Pana Stanisława należy przynosić do szkoły, w podpisanych siatkach w wyznaczonym miejscu lub przekazywać opiekunom SU: p .Marcie Glapa lub p. Ewie Katarzyniak. Za zaangażowanie w akcje wolontaryjne uczniowie otrzymają punkty z zachowania. Pomagajmy, bo warto pomagać! Jest tylu ludzi potrzebujących pomocy. Nie bądźmy obojętni. Z góry dziękujemy za Państwa oraz dzieci i młodzieży zaangażowanie!

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami