Uczestnicy akademii

Fot. J. Tarchalska, Uczestnicy akademii

30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

Uczniowie klasy 7a w ciekawy i przystępny sposób przybliżyli wszystkim zebranym to ważne wydarzenie historyczne. W swoim wystąpieniu podjęli również refleksję nad tym, czym jest ojczyzna, naród i wolność – wartości, które pozostają aktualne do dziś.

Siódmoklasistom towarzyszyły dzieci( Hania i Wiktor) z klasy 1b, które swoim udziałem dodały uroczystości wyjątkowego charakteru. Należy dodać, ze występ był nagrodą dla najlepszych czytelników biblioteki szkolnej w klasach I-III.

Pani Dyrektor Izabela Kolasińska podziękowała uczniom za zaangażowanie i przygotowanie akademii. Następnie zwróciła się do pozostałych dzieci i doceniła ich udział w konkursach międzyszkolnych, gratulując osiągnięć i życząc dalszych sukcesów.

Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie!