Spotkani z panem Kleksem

Fot. M. Dyc, Spotkanie z panem Kleksem

Nawet w piątkowy wieczór nasza szkoła nie jest pusta, gdyż nauczyciele proponują uczniom ciekawe zajęcia. Tym razem polonistka, pani Ewa Katarzyniak, przy wsparciu pani Moniki Dyc, zorganizowała Spotkanie z Panem Kleksem. Na 3 godziny szkoła zmieniła się w akademię. Była lekcja kleksografii, przędzenia liter, lekcja geografii, poszukiwania i przyszywanie guzika szpaka Mateusza oraz przyrodniczy mini – wykład na temat kruka wygłoszony przez pana Piotra i jego skrzydlatego podopiecznego Perełkę. Niestety, nie starczyło czasu na lekcję leczenia chorych sprzętów i zawody sportowe, gdyż kreatywne mamy, p. Raniś i p. Różalska, przygotowały według wskazówek Pana Kleksa, przepyszne smakołyki, które wypełniły brzuszki uśmiechniętych uczestników spotkania. Cieszymy się, że szkoła może organizować ciekawe i pomysłowe zajęcia pozalekcyjne we współpracy nauczycieli z rodzicami i przyjaciółmi szkoły.