Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie, a po okiem swoich pań ,,pisały” listy do Św. Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.

Pilnie uczyły się piosenek i wierszyków. We wtorek 6 grudnia Przedszkolaki już od rana czekały na Mikołaja. Dzieci nadsłuchiwały dźwięków ho ho ho, które słychać było z daleka. I już wiadomo , że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak … On. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwani goście wywołali uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom przekazał prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego.

Dziękujemy Mikołaju.

Fot. M. Wałęsiak, R. Pacholczyk, M. Szczepaniak, M. Karolak, E. Garncarek