Wigilia szkolna. Przedstawienie.
Fot. E. Frondczak, Przedstawienie pt. Kraina lodu

Zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w nowym roku życzą

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stobnie Siódmym.

20 grudnia 2022r. odbyła się szkolna wigilia, w trakcie której grupa artystyczna Raz…dwa…trzy…, pod kierunkiem p. Ewy Katarzyniak i p. Elżbiety Frondczak wraz w grupą taneczną, prowadzoną przez p. Joannę Tułacz – Dzikowską, zaprezentowała spektakl pt. „Kraina lodu”. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali także uczniowie klas 4 oraz uczennice: Karolina Szalek i Gabriela Kuświk. Spotkanie poprowadziła przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego, Oliwia Byczyńska. Scenografię przygotowała pani Vicky Ward Kokot i pan Janusz Kokot oraz uczniowie klas 7 i 8 pod kierunkiem p. Moniki Dyc.