W poniedziałek, 19 września świat pożegnał Królową Elżbietę II, dla wielu symbol nie tylko monarchii brytyjskiej, ale przede wszystkim klasy, godności i człowieczeństwa. Uczniowie naszej szkoły również uczcili pamięć zmarłej 8 września Jej Wysokości Królowej Elżbiety II. Wspólnie z mamą Samuela z klasy VII, panią Vicky Ward – Kokot zasadziliśmy w szkolnym ogrodzie ufundowane przez rodziców Sama drzewko wpisując się tym samym w projekt ekologiczny zorganizowany w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej z okazji Platynowego Jubileuszu panowania Królowej. Uczniowie wykonali piękne portrety Królowej, które wyeksponowane zostały na wystawie zatytułowanej „Tribute to the Queen”.

Uczniowie podczas sadzenia drzewka
Fot. M. Glapa, Uczniowie podczas sadzenia drzewka