Na podium

Fot. K. Dymarczyk, Uczestnicy

10 kwietnia 2026r., nasi uczniowie wzięli udział w kolejnym etapie Powiatowo-Gminnych Mistrzostw Kolarstwa o Puchar Starosty Kaliskiego w kategorii klas 4,5. Do kolejnego etapu z naszej szkoły zakwalifikowało się, aż 9 uczniów: L. Marciniak, F. Grzegorek, A. Sobieraj, M. Lewandowska, M. Rektor, N. Grzegorek, K. Dymarczyk, N. Lewandowska, M. Kasprzak, A. Kosatka. Z dumą ogłaszamy, że Maciej wywalczył miejsce na podium a na bardzo wysokim miejscu uplasowała się również Kornelia. II miejsce – Maciej Kasprzak, IV miejsce – Kornelia Dymarczyk. Cała nasza reprezentacja spisała się wspaniale, pokazując ogromne zaangażowanie i sportowego ducha. Co więcej, dla wielu uczniów był to debiut w tej dyscyplinie, który zakończył się dużym sukcesem i cennym doświadczeniem. Wielkie gratulacje! Jesteśmy z Was bardzo dumni!