Dnia 14 stycznia odbył się w naszej szkole apel podsumowujący wyniki uczniów osiągnięte w I okresie. Pani dyrektor Izabela Kolasińska wręczyła uczniom odznaki i drobne upominki.

Uczniowie nagrodzeni stypendiami:

Karolina Szalek, Anna Suchorzewska, Anastazja Pietrzak, Norbert Łańduch i Martyna Cieślak.

Uczniowie z najwyższą średnią:

W klasie IV:

Bartosz Górecki, Malwina Kaźmierczak, Julia Korbacz, Norbert Łańduch, Nikola Matlak, Kacper Mazurek, Anastazja Pietrzak, Emil Pogorzelec, Jakub Różalski.

W klasie V:

Laura Błażejewska, Zuzanna Burchacka, Malwina Byczyńska, Martyna Cieślak, Malwina Ciupek, Samuel Kokot, Nikola Kurzawa, Aron Kwiasowski, Oliwia Pawliczak.

W klasie VI:

Michał Bączak, Filip Dutkiewicz, Wojciech Dutkiewicz, Ada Kwieciak, Nadia Lika, Miłosz Maślak, Adam Suchorzewski, Karolina Szalek, Antoni Żmuda.

W klasach VII:

Julia Grześ, Alan Kosakowski, Zofia Pacholczyk, Kacper Pawlak, Nadia Pilarczyk, Oktawian Słopień, Michalina Stępień.  

W klasach VIII:

Olaf Juszczak, Mikołaj Spławski, Marcin Pawliczak, Anna Suchorzewska.

Najbardziej kreatywna klasa

Podczas apelu uhonorowano uczniów klasy V tytułem : „Najbardziej kreatywnej klasy”.

Sukcesy w sporcie

Pani dyrektor podkreśliła również liczne sukcesy sportowe, muzyczne i matematyczne naszych podopiecznych.

Ergometr Wioślarski

Nasi uczniowie reprezentowali nas w Otwartych Mistrzostwach Miasta Kalisz na Ergometrze Wioślarskim. W kategorii chłopców rocznik 2008-2009 nasze sztafety zajęły 1 i 2 miejsce, w roczniku 2007-2006, 2 miejsce. Wśród dziewcząt rocznik 2008-2009 zawodniczki zajęły 1 miejsce, a w roczniku 2007-2006, 2 miejsce. Sukcesy indywidualne: Ada Kwieciak (I miejsce), Julia Kasprzak (II miejsce), Mikołaj Spławski (I miejsce), Oliwia Kasprzak (III miejsce) oraz Julia Kwiatkowska (III miejsce).

Uczniowie zdobyli również Mistrzostwo Gminy w Zawodach na Ergometrze Wioślarskim:

Dziewczęta (I miejsce), chłopcy (I miejsce). Indywidualnie sukcesy osiągnęli:

 z klasy V: Oliwia Kasprzak (I miejsce), Tomasz Juszczak (I miejsce),

z klasy VI: Nadia Lika (I miejsce), Oskar Krawczyk (I miejsce),

z klasy VII: Tatiana Stasiak (I miejsce), Kacper Pawlak (I miejsce),

z klasy VIII: Julia Kasprzak (I miejsce), Mikołaj Spławski (I miejsce). 

Wyróżnień sportowych było wiele: zmagania na ergometrze, w piłce nożnej, biegi przełajowe, unihokej.

Piłka nożna

Sukcesy w piłce nożnej – Mistrzostwa Gminy Godziesze Wielkie

II miejsce – rocznik 2009 i młodsi

II miejsce – rocznik 2008 – 2007

Biegi przełajowe

Sztafetowe biegi przełajowe – Mistrzostwa Gminy Godziesze Wielkie

I miejsce – sztafeta dziewczęta – 2009 i młodsi

I miejsce – sztafeta chłopcy – 2009 i młodsi

II miejsce – sztafeta dziewczęta – 2008 – 2007

II miejsce – sztafeta chłopcy- 2008 – 2007

Mistrzostwa powiatu:

II miejsce – dziewczęta – 2009

III miejsce – chłopcy – 2009

IV miejsce – dziewczęta – 2007 – 2008

V miejsce – chłopcy – 2007 – 2008

II miejsce  – dziewczęta – 2009; skład: Martyna Cieślak, Nikola Kurzawa, Nadia Lika, Gabriela Kuświk, Malwina Ciupek, Malwina Byczyńska.

III miejsce – chłopcy – 2009; skład: Miłosz Maślak, Igor Maślak, Oskar Krawczyk, Wiktor Stępień, Kacper Dymarczyk, Maciej Suchorzewski.

Unihokej

Mistrzostwa Gminy w unihokeju:

I miejsce – dziewczęta 2009 i młodsze

II miejsce – chłopcy 2009 i młodsi

III miejsce – dziewczęta 2008 – 2007

IV miejsce – chłopcy 2008 – 2007.

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju: II miejsce dla dziewcząt w składzie: Nadia Lika, Ada Kwieciak, Karolina Szalek, Wiktoria Cofalska, Zofia Pacholczyk, Nadia Pilarczyk, Julita Stępień, Weronika Wojciechowska, Julia Grześ i Gabriela Kuświk.  

Konkurs Pho3nix Kids

Kolejnym sukcesem zakończyły się zmagania w konkursie Pho3nix Kids.

Uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów i zakwalifikowali się do zwycięskiej dziesiątki to: Mikolaj Spławski, Kacper Wojciechowski, Milena Kwiatkowska, Michalina Stępień, Aleksandra Trubacz, Julia Kwiatkowska, Karolina Szalek, Aleksandra Spławska, Gabriela Kuświk, Wiktoria Wojciechowska, Marcel Urbaniak.

Sukcesy muzyczne

Wielu radości dostarczyła nam nasza grupa wokalna Nutki i ich sukces na XV Powiatowym Festiwalu Pieśni Legionowej i Historycznej w Godzieszch Wielkich.  Zuzanna Burchacka, Karolina Szalek, Malwina Byczyńska, Nikola Kurzawa i Laura Błażejewska zajęły II miejsce.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Z kolei Anna Suchorzewska zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Na koniec pani Izabela Kolasińska życzyła wszystkim bezpiecznych i udanych ferii, a w II okresie dalszych sukcesów w nauce i sporcie.