Za nami intensywny i pełen emocji czas sportowych wydarzeń w naszej szkole!

Gminne Niebieskie Igrzyska – wspólnie pokazaliśmy, jak ważna jest integracja, radość z ruchu.

Warsztaty z Pho3nix Kids – była energia, uśmiech i mnóstwo sportowej motywacji do działania!

Puchar Tymbarku – nasi zawodnicy dali z siebie wszystko, pokazując świetną współpracę, zaangażowanie i prawdziwego ducha fair play .

Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna – etap powiat, ogromne brawa dla naszej reprezentacji

III miejsce Hanna Ochlik- bieg na 300m

IV miejsce sztafeta chłopców 4x100m

V miejsce sztafeta dziewcząt 4x100m

VI miejsce Hanna Ochlik- skok w dal

Festiwal Sztafet 4x100m Igrzyska Dzieci

IV miejsce sztafeta chłopców

V miejsce sztafeta dziewcząt

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i piękne sportowe emocje!