Za nami intensywny i pełen emocji czas sportowych wydarzeń w naszej szkole!
Gminne Niebieskie Igrzyska – wspólnie pokazaliśmy, jak ważna jest integracja, radość z ruchu.
Warsztaty z Pho3nix Kids – była energia, uśmiech i mnóstwo sportowej motywacji do działania!
Puchar Tymbarku – nasi zawodnicy dali z siebie wszystko, pokazując świetną współpracę, zaangażowanie i prawdziwego ducha fair play .
Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna – etap powiat, ogromne brawa dla naszej reprezentacji
III miejsce Hanna Ochlik- bieg na 300m
IV miejsce sztafeta chłopców 4x100m
V miejsce sztafeta dziewcząt 4x100m
VI miejsce Hanna Ochlik- skok w dal
Festiwal Sztafet 4x100m Igrzyska Dzieci
IV miejsce sztafeta chłopców
V miejsce sztafeta dziewcząt
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i piękne sportowe emocje!
