Występ szkolnego zespołu pod kierunkiem pani Renaty Dymarczyk - Wiśniewskiej
Fot. M. Nawrocka, Występ szkolnego zespołu pod kierunkiem pani Renaty Dymarczyk – Wiśniewskiej

Z okazji szkolnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości odbył się apel przygotowany przez Grupę Artystyczną Raz…Dwa…Trzy pod kierunkiem pań Ewy Katarzyniak oraz Elżbiety Frondczak przy współpracy pani Moniki Dyc.

Tym razem młodzi artyści przenieśli uczestników spotkania w podróż historyczną, przypominając im ważne wydarzenia z dziejów Polski, dzięki którym nasza Ojczyzna odzyskała – po 123 lat niewoli – wolność.

O 11.11 nasza szkoła przystąpiła także – jak co roku – do odśpiewania hymnu narodowego Szkoła do hymnu.

Na koniec zespół wokalny pod kierunkiem pani Renaty Dymarczyk – Wiśniewskiej wykonał przepiękną pieśń pt. Po ten kwiat czerwony.