Drodzy Uczniowie,

Nasza szkoła wystartowała w Ogólnopolskim konkursie na największą liczbę kroków. Konkurs polega na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku. Uczniowie zbierają kroki w aplikacji Pho3nix Kids. Szkołę w rankingu międzyszkolnym reprezentować będzie wynik 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki. Nagroda organizatora dla zwycięzców – opaski sportowe. Nagroda od naszej szkoły za sam udział i zbieranie kroków to: punkty z zachowania i ocena cząstkowa z wychowania fizycznego – 6. Regulamin konkursu w wiadomości w dzienniku elektronicznym. Zachęcamy wszystkich do udziału. Wystarczy ściągnąć aplikację i być aktywnym. Nasza szkoła to jedna wielka drużyna.