Dyplomy nauczycieli
Fot. E. Pawlik – Wiśniewska, Dyplomy

2 września w siedzibie PTTK Turek odbyło się spotkanie członków towarzystwa, na którym min. podziękowano za pracę na rzecz organizacji. Nasza szkoła otrzymała dyplom honorowy Zarządu Głównego PTTK za pomoc i współpracę. Doceniono pracę naszych nauczycieli wręczając im odznaczenia i dyplomy honorowe.

Srebrną odznakę zasłużony w pracy PTTK wśród młodzieży otrzymała p. Ewa Pawlik-Wiśniewska, a brązową p. Zofia Posiewała.

Brązowa honorową odznakę PTTK otrzymała p. Ewa Pawlik-Wiśniewska.

Dyplom za krzewienie turystyki i krajoznawstwa wśród młodzieży otrzymali: p. Anna Andrzejak-Bąk oraz p. Cezary Piotrowski.

Dyplom Przyjaciela Dziecka nadawany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci otrzymali: p. Renata Kozica, p. Martyna Nawrocka i p. Anna Andrzejak-Bąk.

Dyplom Człowieka Wielkiego Serca otrzymali p. Izabela Kolasińska, p. Cezary Piotrowski i p. Zofia Posiewała.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.