
Fot. J. Tułacz- Dzikowska, Uczestnicy
28 kwietnia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy Godziesze Wielkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Jak każdego roku zawody cieszyły się dużą frekwencją, jednak tegoroczna edycja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania – na starcie zameldowało się aż 133 uczestników! Taka liczba zawodników pokazuje, jak ważne dla dzieci są: ruch, aktywność fizyczna, integracja oraz wspólne, aktywne spędzanie czasu. Sport od najmłodszych lat uczy nie tylko rywalizacji, ale przede wszystkim wytrwałości, systematyczności i dbania o zdrowie. Kształtuje dobre nawyki, które procentują przez całe życie, pokazując jak ogromne znaczenie ma zdrowy styl życia i codzienna dawka ruchu. Podczas zawodów mogliśmy podziwiać wielkie zaangażowanie uczestników, ducha walki oraz postawę zgodną z zasadami fair play. Każdy bieg był pełen emocji i sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie. W mistrzostwach udział wzięły wszystkie szkoły z terenu Gminy Godziesze Wielkie .Wyniki biegu w fotorelacji. Wyniki uczniów naszej szkoły:
Klasa IV – dziewczęta
I miejsce Gabriela Rafalak
II miejsce Natalia Rosa
III miejsce Adrianna Delebis
Klasa IV – chłopcy
II miejsce Oskar Haładyn
III miejsce Alan Młynek
Klasa V- dziewczęta
III miejsce Kornelia Dymarczyk
Klasa VI – dziewczęta
II miejsce Aleksandra Spławska
Klasa VI – chłopcy
III miejsce Adam Nowak
Klasa VIII – chłopcy
III miejsce Norbert Łańduch
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, zarówno zwycięzcom, jak i tym, którzy dzielnie walczyli na trasie!
Dziękujemy nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia. To dzięki Wam mogliśmy wspólnie przeżyć tak wspaniały dzień pełen sportowych emocji! Do zobaczenia na kolejnych zawodach!
