Konkurs polegał na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań, który trwał od 6 do 14 kwietnia 2021 roku. Dzieci zbierały kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Drużyna Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stobnie Siódmym, podjęła wyzwanie sportowe. Uczniowie naszej szkoły spragnieni aktywności, sportowych wyzwań, zaangażowali się w konkurs bardzo licznie. Ponad 90 uczniów reprezentowało naszą szkołę. Drużyna zbierała kroki z dużym zaangażowaniem, piękną rywalizacją sportową, wytrwałością, zaprowadzając naszą szkołę na podium.  Wspólnymi siłami uczniowie szkoły wykonali 11 271 572 kroków. W rezultacie, Szkoła Podstawowa w Stobnie Siódmym znalazła się na III miejscu w konkursie w ramach Pho3nix Acitve School o tytuł „Najaktywniejszej Szkoły w Polsce”.

Gratulujemy!

Nagrodzeni uczniowie
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Wręczenie nagrody.
Wręczenie nagród
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Nagrody.
Wręczenie nagrody
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Wręczenie nagrody.
Wręczenie nagrody
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Wręczenie nagrody.
Nagrodzeni uczniowie
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Nagrodzeni uczniowie.
Nagrodzeni uczniowie
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Nagrodzeni uczniowie.
Nagrodzeni uczniowie
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Nagrodzeni uczniowie.
Nagrodzeni uczniowie
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Nagrodzeni uczniowie.
Nagrody
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Nagrody.
Nagrodzeni uczniowie
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Nagrodzeni uczniowie.
Wręczenie nagrody
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Wręczenie nagrody.
Wręczenie nagrody
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Wręczenie nagrody.
Wreczenie nagrody
Fot. Ze zbiorów szkolnych. Wręczenie nagrody.