Szanowni Państwo,

w związku z przygotowaniami do obchodów jubileuszu 80-lecia naszej szkoły oraz 20-lecia nadania jej imienia zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w zgromadzeniu pamiątek związanych z historią szkoły.

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji swoim bliskim – rodzicom, dziadkom, krewnym oraz znajomym, którzy byli uczniami naszej szkoły – i zachęcenie ich do udostępnienia materiałów takich jak:

– fotografie klasowe i szkolne,

– stare zeszyty i podręczniki,

– świadectwa, dyplomy, kroniki,

– zaproszenia, gazetki i inne pamiątki związane ze szkołą.

Zebrane materiały posłużą do przygotowania wystawy jubileuszowej w szkole. Wszystkie przekazane pamiątki zostaną odpowiednio zabezpieczone i zwrócone właścicielom po ich wykorzystaniu.

Materiały można dostarczać do nauczycieli języka polskiego – p. Ewy Katarzyniak, p. Joanny Tarchalskiej i p. Piotra Szmani.

Dziękujemy za wszelką pomoc i zaangażowanie w tworzenie wspólnej historii naszej szkoły.

Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy.