Grupa taneczna

Fot. J. Tułacz- Dzikowska, Grupa taneczna

18 kwietnia reprezentacja dziewcząt klasy VI wzięła udział w IV Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych. Nasze uczennice zaprezentowały się znakomicie, pełne energii, zaangażowania i pasji do tańca! Wydarzenie cieszyło się rekordową frekwencją, co tylko podkreśla rangę i wyjątkową atmosferę tego dnia. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej szkoły!