
Fot. M. Karolak, Uczestniczki konkursu z panem Mariuszem Szyszkiewiczem
Gminny Konkurs Recytatorski dla klas I–III w Szkole Podstawowej w Godzieszach Wielkich za nami! Konkurs przebiegał w niezwykle miłej atmosferze, a poziom prezentowanych utworów był naprawdę bardzo wysoki. Wszystkie dzieci świetnie sobie poradziły, dlatego jury miało niezwykle trudne zadanie podczas wyłaniania zwycięzców. W wydarzeniu uczestniczył również Wójt Gminy Godziesze Wielkie – Mariusz Szyszkiewicz, który swoją obecnością podkreślił rangę konkursu.Naszą szkołę reprezentowali: klasy pierwsze: Natalia Spychalska, Julia Marciniak, klasy drugie: Zuzanna Kabała – III miejsce, Kornelia Szmaj klasy trzecie: Kamila Juszczak – II miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, talentu i pięknych występów! Jesteśmy z Was bardzo dumni!
