Dnia 24 września 2022r., wystartowaliśmy z Europejskim Tygodniem Sportu. Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od „Bicia rekordu w odbiciach piłeczki rakietką tenisową”. W kolejnych dniach wyzwanie sportowe podjęli najmłodsi uczniowie naszej szkoły. We wtorek odbyła się „Olimpiada Sportowa Przedszkolaka”. Środa to sportowy dzień klas I-III, czyli „Olimpiada Sportowa klas I-III”. Czwartek to czas na regenerację i troszkę wiedzy o zdrowym stylu życia, czyli lekcje pt. „Bieg po zdrowie”. Piątek to dzień „Aktywnych przerw” na sali gimnastycznej i lekcji z Akademią Krokieta i Lamy w klasach I-III.

Był start … jest i meta…, nasze szkolne wyzwania sportowe zakończyliśmy 01.10.2022r. „Jesiennym Rajdem Rowerowym Pieczonego Ziemniaka”.

Wręczanie nagród za rozgrywki sportowe
Fot. J. Tarchalska, Wręczanie nagród za rozgrywki sportowe