Dzieci z eko- instrumentami.

Fot. W. Strzyż, Prace dzieci

Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy 4a podczas zajęć muzyki stworzyli wyjątkowe eko-instrumenty. Wykazali się ogromną kreatywnością-udowadniając, że nawet z pozornych odpadów – takich jak butelki czy kartony – można stworzyć coś naprawdę niezwykłego. To była nie tylko świetna zabawa, ale także cenna lekcja troski o środowisko i świadomego wykorzystywania materiałów.