Światowy Dzień Ziemi obchodzimy co roku 22 kwietnia. Odbywa się podczas niego wiele akcji promujących dbanie o środowisko. Należą do nich m.in. sprzątanie świata, czy dzień bez samochodu. Przedszkolaki posprzątały teren wokół przedszkola, parking a nawet sporą część lasu. W salach królowały zaś pracę plastyczne, rozmowy, prezentacje multimedialne, zabawy ruchowe a wszystko to w temacie dbania o naszą planetę ZIEMIĘ.

Dzień Ziemi
Dzień Ziemi. Sprzątanie świata.
Dzień Ziemi. Pamiątkowe plakaty.
Dzień Ziemi. Pamiątkowe plakaty.
Dzień Ziemi. Tworzymy prace plastyczne.
Dzień Ziemi. Tworzymy prace plastyczne.
Dzień Ziemi. Tworzymy prace plastyczne.
Dzień Ziemi. Tworzymy prace plastyczne.
Dzień Ziemi. Tworzymy prace plastyczne.
Dzień Ziemi. Tworzymy prace plastyczne.
Dzień Ziemi. Tworzymy prace plastyczne.
Dzień Ziemi. Tworzymy prace plastyczne.