Fot. E. Katarzyniak, Dzień z Harrym Potterem

22 października w naszej szkole zostało zorganizowane kolejne działanie Samorządu Uczniowskiego…tym razem gościliśmy bohaterów z popularnej książki młodzieżowej pt. „Harry Potter i kamień filozoficzny”. Odwiedził nas Harry Potter z Hermioną oraz profesor McGonagall, którzy zostali z nami aż do północy. Po przydzieleniu uczniów do szkół poprzez tiarę przydziału, odbyły się gry, zagadki, memory, zawody sportowe i oczywiście kosztowanie fasolek wszystkich smaków. Uśmiech gościł na naszych twarzach także w trakcie oglądania fragmentów filmu i przy wspólnym posiłku. A wszystko to dzięki nauczycielom: pani Elżbiecie Frondczak, pani Ewie Katarzyniak pani Marcie Glapa, pani Joannie Tułacz – Dzikowskiej oraz wspaniałym rodzicom, którzy zadbali o nasze pełne brzuszki: pani Emilii Grześ, pani Beacie Suchorzewskiej. pani Alinie Wojciechowskiej oraz pani Joannie Łańduch. Dziękujemy. Ta noc pozostanie na długo w naszej pamięci.