W dniu 20 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Pani dyrektor Izabela Kolasińska oraz pani wicedyrektor Renata Kozica złożyły piękne życzenia.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. W trakcie uroczystości dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Następnie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek, w przygotowaniu którego pomogli rodzice dzieci. Był to czas wspólnych rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych.

Uczniowie podczas uroczystej akademii
Fot. K. Stysiak, Dzieci podczas występu
Uczniowie podczas uroczystej akademii
Fot. K. Stysiak, Dzieci podczas występu
Panie dyrektor podczas akademii
Fot. K. Stysiak, pani Izabela Kolasińska i pani Renata Kozica