W dniu 20 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Pani dyrektor Izabela Kolasińska oraz pani wicedyrektor Renata Kozica złożyły piękne życzenia.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. W trakcie uroczystości dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Następnie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek, w przygotowaniu którego pomogli rodzice dzieci. Był to czas wspólnych rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych.

Fot. K. Stysiak, Dzieci podczas występu
Fot. K. Stysiak, Dzieci podczas występu
Fot. K. Stysiak, pani Izabela Kolasińska i pani Renata Kozica