W marcowe słoneczne, sobotnie przedpołudnie Przedszkole Publiczne w Stobnie Siódmym odwiedzili bardzo mili goście, którzy początkowo nieśmiało, za rękę z rodzicami, a potem coraz odważniej i samodzielnie eksplorowali sale przedszkolne.

Nowe zabawki, magiczny dywan, kolorowe balony, pyszne ciasteczka i przemiłe Panie: Marylka, Roma, Marta, Ewa i Monika – mamy ogromną nadzieję, że tak właśnie zapamiętają nas dzieci i ich rodzice i z radością rozpoczną z nami nowy rok przedszkolny. Ale nie tylko na parterze Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stobnie Siódmym było dziś tak wesoło! 7-latkowie wraz z rodzicami odwiedzili klasę I! Tu z kolei królowały układanki, łamigłówki i konstrukcje z klocków Lego, które dla przyszłych pierwszoklasistów przygotowała pani Kasia Stysiak. Było nam bardzo miło gościć Państwa w przyjaznych progach naszego Zespołu! Dziękujemy Rodzicom za wyrażenie zgody na publikację fotorelacji z Drzwi Otwartych.

Fot. M. Karolak, R. Kozica, K. Stysiak