Nasza szkoła wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez Drużynę Energii! Zadanie konkursowe polegało na nagraniu filmu pokazującego sportowego ducha naszej szkoły, energię, zaangażowanie i wspólną pasję do aktywności fizycznej. Udało się! Nasza szkoła została wyróżniona i znalazła się w gronie 100 nagrodzonych strojami sportowymi szkół w Polsce! Tanecznym i płynącym prosto z serca akcentem serdecznie dziękujemy Drużynie Energii za wyróżnienie, wspaniałą inicjatywę i motywację do działania. Gramy dalej!