
Mamy to! Nasza szkoła melduje gotowość do dalszej gry w programie Drużyna Energii! Z ogromną radością informujemy, że awansowaliśmy do kolejnego etapu i znaleźliśmy się w gronie szkół, które walczą dalej o sportowe emocje, świetną zabawę i mega energię. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie, energię i sportowego ducha. To dopiero początek — gramy dalej razem. Program został objęty Patronatem Honorowym Ministra Edukacji oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, co dodatkowo podkreśla rangę i znaczenie tej wyjątkowej inicjatywy. Trzymajcie za nas kciuki! Przed nami mnóstwo sportowych wyzwań, aktywności i pozytywnej energii.
