Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków odbył się we wtorek 9 lutego. Podczas niego dominowały tańce, ale mnóstwo radości sprawiły także zabawy z chustą, zamykanie w mega bańce oraz wata cukrowa. Dzieci chętnie się przebrały dlatego pojawiły się kotki, tygryski, żabki,  nie zabrakło księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana i wiele, wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

BAL KARNAWAŁOWY 3 - latki
Bal karnawałowy 3 – latki, fot. M. Szczepaniak