Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.

2 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy zorganizowany przez Radę Rodziców.

Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, spidermanów, strażaków czy policjantów. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, którym towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność. Cały bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dodatkową atrakcją podczas imprezy była wizyta Królika Binga. W trakcie karnawałowych szaleństw był także czas na watę cukrową, soczek jabłkowy, jak również na pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy bardzo Mamom z Rady Rodziców za zorganizowanie tego niezapomnianego balu…Dowodem na to jaka to była wspaniała zabawa są zdjęcia w galerii – zapraszamy do oglądania!

Fot. M. Szczepaniak, R. Pacholczyk, P. Biernat