Marta Karolak
Pokaz Mody Patriotycznej. Fot. Izabela Łaska.

Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości w tym roku została połączona z Pokazem Mody Patriotycznej oraz krótkim występem grupy 4 – latków. Wspólnie z Panią Dyrektor Izabelą Kolasińską oraz Panią Wicedyrektor Renatą Kozcą przedszkolaki odśpiewały Hymn Polski oraz wyrecytowały wiersze o tematyce patriotycznej. Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami.

Marta Karolak
Grupa Biedronek śpiewając Hymn Polski z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Fot. Romualda Strzelecka.
Marta Karolak
Grupa Pieski śpiewając Hymn Polski z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Fot. Jolanta Werbińska
Marta Karolak
Grupa Zajączki śpiewając Hymn Polski z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Fot. Izabela Łaska
Marta Karolak
Grupa Motylki śpiewając Hymn Polski z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Fot. Maria Szczepaniak
Marta Karolak
Pokaz Mody Patriotycznej. Fot. Izabela Łaska.