W naszej szkole dbamy o zdrowie, często rozmawiamy o właściwej diecie i aktywnym trybie życia. Klasa IV zaprosiła starszych i młodszych kolegów oraz swoich rodziców na zabawne przedstawienie pt. Zdrowy Czerwony Kapturek. Ku zaskoczeniu widzów, Wilk nie pożarł Babci!
Tym, którzy przedstawienia nie widzieli zdradzimy, że babcia dała się namówić Wilkowi i oboje odżywiali się bardzo niezdrowo! Aż do akcji musiał wkroczyć pan doktor Ojnieboli i zlecić ścisłą dietę!
Dziękujemy pani Katarzynie Garncarz, naszej pielęgniarce szkolnej za pomysł i pomoc w przygotowaniu inscenizacji.
Klasa VI zaś przebywajac na zajęciach świetlicowych (razem z mlodszymi uczniami) przygotowała i przedstawiła plakaty z propozycjami zdrowego śniadania i innych posiłków.