Rok szkolny kończymy wspaniałymi wiadomościami! W piątek odbyły się u nas gminne rozgrywki piłkarskie. Nasza drużyna rozgromiła przeciwników i zajęła I miejsce, zdobywając wspaniały puchar.
Dzisiaj też opiekunka Samorządu Uczniowskiego, Pani Frondczak przedstawiła społeczności szkolnej Złotą Dziesiątkę, czyli uczniów z najwyższą średnią ocen. Samorząd podsumował swoją działalność i wręczył statuetkę Stefana klasie VII, która zdobyła w tym roku najwięcej pieczątek z podobizną naszego patrona. Pani Frondczak wręczyła także nagrodę uczennicy klasy IV a, Klaudii Baran za aktywny udział we wszystkich konkursach bibliotecznych.
Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna: Nauczycielom, Rodzicom i wspaniałym Uczniom – sprawiliście, że był to kolejny udany rok, daliście nam wiele powodów do satysfakcji, radości i dumy. Rozpoczynamy wytęsknione wakacje – życzymy wszystkim, by były wymarzone, szczęśliwe i zdrowe! Zanim spakujecie plecaki, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszych uroczystości dla klas starszych i młodszych.

11 12 13 14