Wieczór wigilijny w naszej szkole już za nami! Dzięki uprzejmości OSP w Stobnie mogliśmy w tym roku zaprosić gości w zupełnie inne miejsce – do prawdziwej sali bankietowej, która ozdobiona świątecznie pozwoliła naszym szkolnym artystom rozbłysnąć w pełnej krasie. Jako pierwsi na scenie pojawili się przedszkolacy z przygotowanymi razem ze swoimi paniami radosnymi, świątecznymi pastorałkami. Następnie z widowiskiem bożonarodzeniowym wystąpili uczniowie klasy II pod opieką swojej wychowawczyni, Pani Renaty Kozicy. Na zakończenie uczennice ze szkolnego chóru „Nutki” zaprezentowały wzruszający koncert kolęd i pastorałek. Za oprawę muzyczną dziękujemy pani Renacie Dymarczyk-Wiśniewskiej, księdzu Zbigniewowi Kołodziejczykowi oraz Pani Sylwii Bączak. Na zakończenie, zanim ksiądz proboszcz Jerzy Salamon złożył wszystkim życzenia świąteczne, pan dyrektor Waldemar Kupaj razem z panią wicedyrektor Izabelą Kolasińską wręczył pamiątkowe listy gratulacyjne Rodzicom, którzy w ostatnim okresie szczególnie wsparli działalność naszej szkoły. Ogromne wyrazy wdzięczności należą się Państwu Ewelinie i Hubertowi Cofalskim, Sylwii i Przemysławowi Słopieniom, Agnieszcei Tomaszowi Burchackim, Justynie i Pawłowi Juszczakom, Joannie i Marcinowi Łańduchom oraz Agnieszce i Maciejowi Musielakom. Postanowiono uhonorować wyróżnieniem także OSP w Stobnie jako wyraz dobrej współpracy i wzajemnej życzliwości. Zaproszeni goście, panowie sołtysi, panie z Wydziału Oświaty oraz radni Gminy Godziesze Wielkie otrzymali od nas własnoręcznie upieczone pierniczki, zwane Stefankami, na cześć naszego patrona, Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wszyscy uczestnicy wigilijnego spotkania podzielili się opłatkiem, miłym życzeniom nie było końca… Do tego smaczny, słodki bufet i Kiermasz Bożonarodzeniowy z mnóstwem prześlicznych ozdób świątecznych…. Dziękujemy ogromnie wszystkim, którzy wykonali te cudeńka! Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na Salę Doświadczenia Świata. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za ten wspaniały, wyjątkowy wieczór wigilijny.

0102 04