Wśród wielu atrakcji z okazji Dnia Dziecka odbyła się również w naszej szkole spartakiada sportowa. Wszyscy uczniowie zamienili się w sportowców, którzy rywalizowali w różnych konkurencjach sprawnościowych, zwinnościowych, szybkościowych. Każdy mógł spróbować swoich sił. Rywalizacja była zacięta, ale wszystko odbywało się w duchu fair-play. Każdy uczestnik wykazał się wysoką sprawnością fizyczną. Wychowawczynie poszczególnych klas bardzo przeżywały występy swoich wychowanków. Emocji było wiele, ale na końcu uśmiech zagościł na każdej twarzy. Jak tu się nie cieszyć po degustacji pysznych hot-dog’ów i jeszcze lepszych lodów przygotowanych przez nasze wspaniałe Mamy. Z kronikarskiego obowiązku wspomnieć należy iż w klasach I-III zwyciężyła klasa III b, ale ogromną sensacją było 2 miejsce klasy I. Natomiast bez sensacji odbyło się w klasach IV-VI gdzie triumfowała klasa VI. Najważniejsza była jednak wspaniała zabawa.