Fot. E. Katarzyniak, Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

4 września 2023r. o godz.9.30 odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które poprowadziła przewodnicząca Samorządu uczniowskiego, Karolina Szalek. W trakcie uroczystości zostały wręczone nauczycielom akty nadania awansu zawodowego przez sekretarz Gminy Godziesze Wielkie, panią Małgorzatę Banaś. Dyrektor szkoły, pani Izabela Kolasińska, po życzeniach skierowanych do nauczycieli, uczniów i rodziców omówiła najważniejsze sprawy związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, a wicedyrektor szkoły, pani Renata Kozica przedstawiła wychowawców klas wraz z przydziałem sal lekcyjnych.

Oby nadchodzący rok szkolny dał i uczniom i nauczycielom wiele możliwości do rozwijania swoich umiejętności i swoich pasji.