Pierwszy dzwonek – rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W poniedziałek, 4 września 2017 roku, o godzinie 9.00 sala gimnastyczna naszej szkoły wypełniła się uczniami szkoły podstawowej i ich rodzicami. W pierwszy dzień zajęć przywitał ich dyrektor szkoły, pan Waldemar Kupaj. Poinformował on zebranych o nowych zadaniach w nadchodzącym roku szkolnym, ciekawych wydarzeniach, projektach czy innowacjach. W trakcie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego pan dyrektor przywitał również nowo zatrudnionych nauczycieli, panie: Magdalenę Dzięcielską, Ewę Katarzyniak, Agnieszkę Lewandowską oraz Monikę Wojtkowiak, pogratulował pani Marcie Walas obrony pracy magisterskiej oraz otrzymania pozytywnej oceny z uzyskania stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego. Wszyscy uczniowie w strojach galowych pięknie prezentowali się w murach szkoły i z niecierpliwością oczekiwali informacji na temat przydziału wychowawstw i sal lekcyjnych, bowiem dalsza część uroczystości odbywała się właśnie w klasach.

mms_20170917_210821