Dnia 2.11.2016 r. w Woli Droszewskiej odbyły się Mistrzostwa Gminy Godziesze Wielkie w unihokeju szkół podstawowych dziewcząt i chłopców. W turnieju reprezentowały naszą szkołę obie drużyny. Turniej ten skończył się dla nas połowicznym sukcesem. Rywalizację rozpoczęły nasze dziewczęta, które w pierwszym meczu pokonały zespół Godziesz 6-1, po pięciu golach Moniki Smoligi i trafieniu Julii Łańduch. Natomiast w meczu decydującym o pierwszym miejscu dziewczyny zagrały z drużyną z Woli Droszewskiej , która wcześniej pokonała Godziesze 7-1. Było bardzo ciężko, ponieważ na początku drugiej połowy nasze dziewczyny przegrywały 1-3. Jednakże świetna postawa i walka do końca pozwoliły naszej grupie dogonić rywala i ostatecznie zwyciężyć 5-3. W meczu tym trzy gole zdobyła Monika Smoliga, jednego Julka Łańduch i jeden gol był samobójczy.
Nasi chłopcy też zaczęli od mocnego uderzenia, ponieważ w pierwszym meczu ograli gospodarzy turnieju – Wolę Droszewską 4-2. Dwa gole strzelił Szymon Krawczyk i po jednym trafieniu zaliczyli: Maksym Raszewski i Wiktor Wlazły. Niestety drugi mecz okazał się dla nas bardzo smutny, bo ulegliśmy zespołowi z Godziesz 0-4. To była bardzo przykra niespodzianka dla nas, ponieważ Wola Droszewska pokonała Godziesze 8-3. To niestety zepchnęło nas na trzecie miejsce.
Warto zauważyć, że królem strzelców w turnieju dziewcząt została Monika Smoliga z 8 golami. Dzięki zwycięstwu dziewczęta będą uczestniczyły w Mistrzostwach Powiatu Kalskiego Ziemskiego, które odbędą się w Zbiersku.
Szkołę reprezentowali:
Dziewczęta:
Monika Smoliga – kapitan
Zuzanna Kęszycka – bramkarz
Julia Łańduch
Katarzyna Łaska
Ania Stasiak
Natalia Łatkowaik
Patrycja Włodarczyk
Monika Kupaj
Natalia Olszyna.
Chłopcy:
Szymon Krawczyk – kapitan
Marcin Zdun – bramkarz
Nikodem Cofalski
Maciej Bzderek
Kacper Kosakowski
Wiktor Wlazły
Maksym Raszewski
Łukasz Kaczmarek.

z11z12