13 czerwca…czy był pechowy dla naszych uczniów? Po minach uczestników wycieczki do Kalisza wydaje się, że nie. Na dobry początek spotkanie w kinie Helios. Przed rozpoczęciem projekcji filmu „Miłość pisana Braillem” uczniowie klasy 6 i 7 uczestniczyli w warsztatach poświęconych mówieniu o swoich uczuciach. Kolejnym punktem wycieczki było spotkanie z kaliskim podróżnikiem Bartoszem Czarcińskim na terenie Przystani Kalisz. Po szkoleniu na temat zachowania się na wodzie odbyły się przejażdżki łódką motorową po rzece Prośnie, w trakcie których uczniowie mieli możliwości zapoznania sie z pracą żeglarza, sternika czy majtka. Dla zgłodniałych szczurów lądowych bosmanka Barbara przygotowała pyszne jedzonko z grilla. Na zakończenie wszyscy zgodnie stwierdzili, że za rok będzie powtórka z rozrywki…a…hoj!

21 22 23