W maju, jak co roku od 12 już lat (!!!), mieliśmy okazję uczcić święto Małych Aktorów mówiących w języku angielskim! Uczestników i ich opiekunów powitała pani wicedyrektor, która przypomniała, że konkursowi od zawsze towarzyszą „w tle” ważne wydarzenia z życia brytyjskiej rodziny królewskiej, raz był to ślub księcia Williama, później narodziny księżniczki Charlotty, a w tym roku uroczystość ślubna księcia Harrego. Naszą szkołę w konkursie gminnym reprezentowali tym razem bardzo zdolni Little Actors z klasy III a, którzy stworzyli świetne role w bardzo współczesnej wersji bajki pt. „Czerwony Kapturek”. Goście ze szkoły w Woli Droszewskiej zaprezentowali „Złotowłosą”, która napsociła w domku Trzech Misiów. Szkoły startujące w konkursie otrzymały nagrody ufundowane przez Gminę Godziesze Wielkie, a każdy z małych aktorów otrzymał podarunki od wydawnictwa Oxford. Bardzo dziękujemy pani Marcie Walas za przygotowanie uczniów do występu i czekamy na kolejne spektakle.