KOŁO MŁODYCH PRZYRODNIKÓW

logo koła

Koło Młodych Przyrodników to bardzo młoda organizacja działająca na terenie szkoły. Powstała w styczniu 2015r. Jej założycielką jest p.Ewa Pawlik-Wiśniewska. Koło jest formą zajęć pozalekcyjnych. Jego członkami są wszyscy chętni uczniowie naszej szkoły.

 

CIMG3020_0

Regulamin konkursu fotograficznego "Piękno krajobrazu powiatu kaliskiego"

Informacje wstępne Konkurs fotograficzny „Piękno Krajobrazu Powiatu Kaliskiego” jest przeznaczony dla uczniów klas I-VI naszej szkoły. Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci zainteresowania i szacunku dla przyrody, potrzeby jej nieustannej ochrony oraz ukazanie bogactwa przyrodniczego powiatu kaliskiego. Konkurs trwa od 10 stycznia 2016r do 29 kwietnia 2016r. Termin oddawania prac upływa 29 kwietnia 2016r Przebieg konkursu Zadaniem […]
logo koła

Cele i plan pracy Koła Młodych Przyrodników

Zamieszczono plan pracy Koła Młodych Przyrodników na rok 2015/2-16