Giełda szkół. Fot. E. Katarzyniak

18 marca 2022r.w naszej szkole odbyła się Giełda szkół ponadpodstawowych dla uczniów klas ósmych ze szkół ze Starej Kakawy, Stobna, Woli Droszewskiej oraz Żydowa. Na zaproszenie dyrektora szkoły, p. Izabeli Kolasińskiej oraz doradcy zawodowego, p. Ewy Katarzyniak na trzeciej edycji giełdy pojawili się przedstawiciele ze szkół średnich z Kalisza i Powiatu Kaliskiego, którzy zaprezentowali swoją placówkę oraz zaprosili na Drzwi otwarte. W trakcie giełdy młodzi ludzie, planujący ścieżkę edukacyjną oraz zawodową, mieli możliwość wysłuchania i obejrzenia ciekawych informacji na temat różnych typów szkół oraz pozyskać materiały dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Cieszymy się, że z roku na rok, tego typu spotkania cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród uczniów.